Miesięczne wyzwanie

Cześć!

Motywacja to jedna z rzeczy, której czasem brakuje na diecie. Nie tylko na diecie, ale we wszystkim co planujecie zrobić, czy jest to aktywność fizyczna czy nauka języków obcych.

Chciałam Wam i sobie pomóc i stworzyłam motywacyjną planszę (KLIKNIJ ABY POBRAĆ), w której możemy zaznaczać po zakończonym dniu czy udało się osiągnąć sukces czy nie. Pamiętajcie, że małymi kroczkami łatwiej jest iść niż stawiać sobie wysokie cele.

Jak z niej korzystać?

 1. wybierzecie 1-3 celi, który chcecie wykonywać przez cały miesiąc- czy to będzie trzymanie się zdrowej diety, aktywność fizyczna, czy codzienne powtarzanie słówek z języka obcego .
 2. Po zakończonym dniu zaznaczajcie czy udało Wam się to wykonać.
 3. Brak wykonanej czynności nie jest powodem do załamywania się i porzucania wyzwania (na drodze zawsze czekają przeszkody).
 4. Powieście na lodówce i cieszcie się ze swoich sukcesów.
 5. Codziennie wrzucajcie na instastory lub w zdjęcia plansze i chwalcie się sukcesem, a ja udostępnie na swoim profilu żeby motywować innych i siebie 🙂 Pamiętajcie o oznaczeniu mnie @biegający.dietetyk
 6. Wybierzcie sobie małą nagrodę, która będzie czekać Was na koniec wyzwania – Niech to będzie kawa z przyjaciółką, zakup kosmetyku, wieczór dla siebie czy cokolwiek wymarzysz.
 7. Możecie wydrukować sobie planszę i pisać po niej jak ja 🙂 mi tak wygodnie bo mogę zapisywać sobie kolorowymi długopisami.
 8. Możecie pobrać na telefon i zaznaczać w telefonie.

Jak u mnie:

 1. moje postanowienie to – 1 miesiąc zdrowej lekko redukcyjnej diety i -2,5 kg
 2. aktywność fizyczna min. 4 razy w tygodniu
 3. nagrodą będzie kupienie sobie kawiarki, o której marze. 🙂

Jeżeli macie pytania piszcie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *